Projekt Sport

Ruszaj się z głową !

Aktualności

Strona 1 z 7  > >>

01.09.2015

Projekt WESOŁA NA SPORTOWO to projekt obywatelski, który uzyskał poparcie mieszkańców w budżecie partycypacyjnym 2015 i jest finansowany przez Urząd Dzielnicy Wesoła m. st. Warszawy. Dotyczy on przeprowadzenia ogólnodostępnych zajęć sportowych, które kierowane są do osób dorosłych (18+). Firma Projekt Sport jako główny wykonawca i koordynator projektu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach. 

Z uwagi na zapewnienie wysokiej jakości prowadzonych zajęć liczba miejsc jest ograniczona w związku z tym obowiązują zapisy.  Aby zapisać się na zajęcia należy wysłać maila na adres projektsport.wesola@gmail.com, podając następujące informacje:
1) Rodzaj zajęć
2) Imię i nazwisko
3) Deklarowane terminy udziału w zajęciach

 


23.06.2015

Dlaczego promujemy ten projekt nr 19 i 7! 
Kochani miłośnicy rolek, nartorolek, wrotek i nart biegowych. Chcemy aby nasze dzieci (i my również) miogły bezpiecznie jeździć na rolkach czy nartorolkach. Działania TN Biegówki Wesoła to głównie aktywizowanie społeczności. Głosując na RoLoSTRADĘ zwiększacie szanse na realizację takich inicjatyw jak: Biegówki dla Gimnazjum i Podstawówki czy Aktywny Warszawiak. Kto się czyje związany z tematem niech przyłączy się do nas i również namawia swoich znajomych do głosowania! Trzymamy kciuki!!! Głosować można przez stronę https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/taskList?regionId=25 Wystarczy wybrać projekt nr 19. Prosimy również o poparcie dla zaprzyjaźnionego z nami projektu Zielony Punkt Kontrolny nr 7. Projekty nie wykluczają się więc śmiało można głosować na dwa na raz.

https://www.facebook.com/RolkostradaWesola


24.05.2015

HIPODROMOWY CROSS BIEGOWY

Zabawa dla wszystkich - bieganie dla wszystkich.
Co wiemy o atrakcjach?
Biegi dla dzieciaków (indywidualny i drużynowy-rodzinny), nagrody (zabawkowe, edukacyjne oraz smakołyki).
Będzie miasteczko piknikowe w którym czas umilą nam animatorzy zabaw z dziećmi  - Trenerzy,
trenerzy karate http://www.karatewesola.pl/
Zapewnimy mało znaną lecz niesamowicie przydatną dla biegaczy i narciarzy biegowych formę aktywności fizycznej. Po krótkim przeszkoleniu każdy chętny do wyścigów będzie mógł zmierzyć się z dystansem 250m na ergometrze wioślarskim (dziękujemy http://mos2.pl/)
Swoje stoisko będzie miała przychodnia DoktorA ( http://www.doktora.pl/ ), która zapewnia porady dietetyczne i fizjoterapeutyczne.
O sercu w naszym sportowym i niespotowym życiu porozmawiać będzie można z kardiologiem.
Strona główna http://crosswesola.blogspot.com/ 

O imprezie:
Towarzystwo Narciarskie "Biegówki" Wesoła po raz drugi organizuje na Hipodromie w Warszawie-Wesołej Hipodromowy Cross Biegowy, czyli zawody w biegach przełajowych składające się z czterech niezależnych konkurencji. Ponadto na dystansie 2,5km i 10km kazdy uczestnik może zgłosić się do dodatkowej klasyfikacji - przenieś swoje kilogramy.

 

 

 

Jedyny taki bieg! Przenieś swoje kilogramy!
Hipodromowy Cross Biegowy kolejny już raz poprowadzi również klasyfikację dodatkową "Przenieś swoje kilogramy". A w niej zwycięży zawodniczka lub zawodnik, który uzyska najlepszy rezultat w stosunku do swojej masy ciała. W biurze zawodów (piątek i sobota) na zawodników startujących w biegach dla dorosłych, będą czekały nie tylko pakiety startowe, ale też waga. Ci, którzy zdecydują się na nią wejść, będą rywalizować i o tytuł najszybszego, i tego, który najsprawniej przenosi swoje kilogramy.

 


15.11.2014

„Drodzy rodzice i uczestnicy zajęć realizowanych w ramach programu dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Chcemy podzielić się naszym szczęściem  wynikającym z faktu wysokiej frekwencji na treningach przygotowujących dzieci  do sezonu zimowego.  Jest już nas tak dużo, że więcej niestety, ale nie możemy przyjąć. Program kończy się w grudniu, ale my działamy dalej :), więc nie martwcie się miłośnicy narciarstwa biegowego, pomożemy Wam rozwijać wasze biegówkowe zainteresowania przez kolejne miesiące zimy, wiosny, lata…”

 

Katarzyna 

TNBiegówki Wesoła