Projekt Sport

Ruszaj się z głową !

23.06.2015

Głosujemy tylko do piątku (26.06.2015)


Dlaczego promujemy ten projekt nr 19 i 7! 
Kochani miłośnicy rolek, nartorolek, wrotek i nart biegowych. Chcemy aby nasze dzieci (i my również) miogły bezpiecznie jeździć na rolkach czy nartorolkach. Działania TN Biegówki Wesoła to głównie aktywizowanie społeczności. Głosując na RoLoSTRADĘ zwiększacie szanse na realizację takich inicjatyw jak: Biegówki dla Gimnazjum i Podstawówki czy Aktywny Warszawiak. Kto się czyje związany z tematem niech przyłączy się do nas i również namawia swoich znajomych do głosowania! Trzymamy kciuki!!! Głosować można przez stronę https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/taskList?regionId=25 Wystarczy wybrać projekt nr 19. Prosimy również o poparcie dla zaprzyjaźnionego z nami projektu Zielony Punkt Kontrolny nr 7. Projekty nie wykluczają się więc śmiało można głosować na dwa na raz.

https://www.facebook.com/RolkostradaWesola

Kto chce sie przyłączyć do tej niezwykle ważnej dla sportu zarówno masowego jak i wyczynowego inicjatywy zapraszamy do zbierania głosów. Pamiętajcie! To że Wesoła zaczyna może oznaczać, że kolena taka inicjatywa pojawi się innej części Warszawy. 
Czytajcie UWAŻNIE:
RoLKoSTRADA, przestrzeń do Orientacji Sportowej, Zumba, Książki i masa mniejszych projektów. Przeczytaj uważnie tego posta i jak możesz to podaj dalej.
Walka o Budżet Partycypacyjny trwa, a Ty możesz dołożyć cegiełkę oddając swój głos na RoLKoSTRADĘ w Warszawie! Projekt nr 19 w dzielnicy Wesoła! Czasu jest niewiele bo tylko do 26.06.2015 Jak już zdecydujesz się na głos w tej dzielnicy to polecam również projekt nr 7. Te dwie inicjatywny wspierają się wzajemnie i można głosować na obydwa na raz. Można dodatkowo zagłosować np. nr 1, 3, 10, 11 i inne które wchodzą do przeznaczonej puli pieniężnej. 
GŁOSOWANIE TO ZAZNACZENIE PROJEKTU I WYPEŁNIENIE FORMULARZA. Ostatni etap głosowania to odebranie wiadomości elektronicznej i kliknięcie na link aktywacyjny. Jak wszystko się uda to Urząd przysyła drugą wiadomość, która jest podsumowaniem głosowania.
UWAGA! Udział w głosowaniu można wziąć tylko raz - chodzi o to, że o ile elektronicznie system nie przyjmuje ponownego głosu o tyle papier wszystko przyjmie i w tamtym roku ludzie głosowali na dwa sposoby i unieważniali swoje dwa głosy. Głosować mogą mieszkańcy Warszawy (nie muszą mieć meldunku) i dzieci bez względu na wiek też mogą głosować!