Projekt Sport

Ruszaj się z głową !

KASIA WITEK 

Wielokrotna reprezentantka kraju i medalistka Mistrzostw Polski w wioślarstwie, trenerka pływania, licencjonowana instruktorka narciarstwa klasycznego, doktorantka nauk o wychowaniu fizycznym. Aktywna sportowo - uczestniczka narciarskich biegów masowych m. in. Bieg Piastów, zwyciężczyni biegu Salomon Nordic Sunday, Festiwalu Biegowego na którym zajęła 3msc w biegu górskim na dystansie 36km.
Prowadząca zajęcia jest nauczycielką pracującą w placówce oświatowej mającą doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

ADAM SĘCZEK 

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w szermierce, reprezentant kraju na Mistrzostwach Świata oraz Europy, trener personalny, student psychologii sportu i rekreacji ruchowej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.
Prowadzący dysponuje szeroką wiedzą z zakresu psychologii podejmowania aktywności we wczesnych latach życia. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobył jako trener szermierki w najmłodszych grupach wiekowych.

OLA SAMEŁKO 

Była zawodniczka pływana i pięcioboju nowoczesnego. Obecnie absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego oraz Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej, a także doktorantka w warszawskiej AWF. Na co dzień trenerka pływania z uprawnieniami instruktora strzelania sportowego, szermierki, jazdy konnej (rekreacja) i psycholog zajmujący się optymalizacją skuteczności szkolenia sportowego. Prowadząca wprowadza elementy psychologii w sport dzieci, młodzieży i dorosłych.

AGNIESZKA JAKUBOWSKA

Absolwentka warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego ze spacjalizacją instruktor gimnastyki korekcyjnej. Na co dzień nauczycielka wychowania fizycznego w technikum. Pasjonatka sportu i aktywności fizycznej, instruktor fitness oraz pływania. Największą przyjemność sprawia jej praca z dziećmi i młodzieżą.